تهران.البرزو شهرستان ها
09129499307
سنگ کاری آبنما

سنگ کاری آبنما سنگی

سنگ کاری آبنما سنگی

 طراحی و اجرای سنگ کاری آبنما سنگی در باغ و حوضچه

 

از جمله ایده هایی که می توان در طراحی حیاط از آن استفاده کرد می توان به سنگ کاری آبنما و حوضچه اشاره کرد، استفاده از حوض و آبنما در فضاهای باز مانند حیاط و باغ ایده بسیار جذاب و منحصر به فردی است.

سنگ کاری آبنما با سنگ کوهی

فضایی آرام و دلپذیر ایجاد می کند و مکانی عالی برای استراحت با خانواده و دوستان فراهم می کند. مزیت استفاده از آبنما نسبت به حوضچه ها این است که استفاده از آبنما یکنواختی فضا را می شکند و جلوه زیباتری ایجاد می کند.

طراحی آبنماها بسیار وسیع بوده و امکان استفاده از آنها بسیار است این به سلیقه شما و فضایی که می خواهید روی آن کار کنید بستگی دارد.

سنگ کاری آبنما
این یک متن ساده است

انواع طراحی آبنماهای خانگی

 

آبنما خانگی

 

طراحی یک آبنما در خانه می تواند منظره زیبایی را ایجاد کند. استفاده از این عنصر می تواند فضایی جذاب و سرزنده از طبیعت را در خانه ایجاد کند.

نمونه هایی از آبنماهای خانگی عبارتند از آبنما سنگی و حوضچه های آبنما.

سنگ کاری آبنما آبنما با سنگ کوهی

 

 

 

سنگ کاری لاشه

مزایای استفاده از آبنما

آبنماها نه تنها محیطی دلپذیر و دلنشین ایجاد می کنند، بلکه محیطی آرام نیز ایجاد می کنند. وجود چنین عناصری در باغ، لذت با هم بودن در باغ را دو چندان می کند.می توان گفت مهمترین نکته در استفاده از آبنما ایجاد فضای مناسب است. در زیر به مزایای استفاده از آبنما می پردازیم.

جریان مداوم آب در فواره تضمین می کند که آب همیشه تمیز باشد.همچنین اکسیژن بیشتری به باغ یا پاسیو شما می افزاید.

استفاده از آبنمای زیبا به عنوان گزینه ای برای زیباسازی فضاهای باز دیده می شود.اگر زمانی قصد فروش باغ خود را دارید، این آبنما قیمت باغ را افزایش می دهد.

 

 

 

 

با استفاده از آبنما در باغ یا حیاط خلوت، ظاهری متفاوت ایجاد کنید

 

با افزودن یک آبنما به باغ یا حیاط خلوت، منطقه به شدت تغییر و زیبا می شود. با این کار ارزش زمین یا خانه شما افزایش می یابد. صدای آب نیز آرامش ایجاد می کند و مکانی عالی برای استراحت ایجاد می کند.

آبنما سنگی

 

محیطی مناسب برای گذراندن وقت با خانواده

 

استفاده از آبنماهای زیبا فضای دلپذیری را برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان ایجاد می کند. در چنین فضایی غذا نیز بسیار خاطره انگیز خواهد بود.

 

سنگ کاری عظیمی

نکته جالب استفاده از آبنما این است که می توان آنها را در هر جایی که بخواهید قرار داد. برای این کار بهتر است آبنما را در مکانی نصب کنید که فضای کافی برای نشستن در اطراف آن وجود داشته باشد.

 

ایده های  طراحی  و اجرا آبنما

 

اگر به فکر استفاده از آبنما در محوطه حیاط یا باغ خود هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از خلاقیت خود در این زمینه استفاده کنید.با یک طرح ساده می توانید از یک منبع خوب لذت ببرید و محیطی زیبا برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. در ادامه تعدادی از این ایده ها را نشان خواهیم داد.

ابنما در باغچه

از سنگ های تزئینی مناسب برای گیاهان و باغچه اطراف آبنما استفاده کنید تا جلوه بسیار زیبایی به آبنمای شما ببخشد.

استفاده از سنگ هایی با اندازه های مختلف ظاهری طبیعی ایجاد می کند.

اندازه آبنما نباید بزرگ باشد و استفاده از آبنمای کوچک نیز می تواند موثر باشد. اگر بتوانید در نزدیکی استخر یا حوض آبنما بسازید زیبایی آن دو چندان می شود.

 

استفاده از قلوه سنگ هنگام راه رفتن صدای جالب و حس خوبی ایجاد می کند. اگر گرد و تزیین شده باشند تحرک بیشتری خواهند داشت و برای این کار باید راه حلی پیدا کرد و محدود کرد تا بستر پهن نشود. سنگ های کوچک شکسته تحرک کمتری دارند.

اجرای آبنما

استفاده از رنگ های مختلف نیز می تواند در ساخت یک آبنمای زیبا به شما کمک کند.

آبنما می تواند به عنوان نقطه کانونی در حیاط خلوت یا باغ نیز در نظرگرفته شود. اگر برای شما امکان دارد می توانید آبنما را در نقطه ای که بیش تر در معرض دید قرار دارد، نصب کرده و سایر المان ها را با توجه به آن طراحی کنید.

شما می توانید با ساخت یک حوض و قراردادن آبنما در بالای آن زیبای آن را دوچندان کنید.

برای سنگ کاری آبنما می توانید از قلوه سنگ نیز استفاده نمایید. این کار باعث دو چندان شدن زیبایی آبنما نیز می شود.

کاشت درختان و گل های تزئینی در اطراف آبنما نیز ایده ای کاربردی و مایه زیبایی می دهد. اگر در اطراف فضایی برای کاشت درخت وجود ندارد، می توانید از گلدان های بزرگ و کوچک برای پرورش گیاهان داخل خانه استفاده کنید.

نکاتی که هنگام استفاده آبنما باید در نظر گرفت

آبنما با سنگ لاشه

استفاده از آبنما جلوه متفاوتی به آن می دهد. با خلاقیت و سنگ کار حرفه ای خود می توانید یک آبنما زیبا بسازید.

آبنما عنصری منحصر به فرد و زیبا برای ایجاد محیط زندگی است. ایجاد چنین فضایی محیطی مناسب را برای خانواده و دوستان فراهم می کند.

علاوه بر این، این کار محیطی راحت را برای ایجاد فضایی آرام ایجاد می کند. ایده های زیادی برای طراحی یک آبنما زیبا وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه و خلاقیت خود آن را طراحی کنید.

همانطور که گفتیم می توانید منبع را در هر کجا که بخواهید نصب کنید و از صدای جاری شدن آب که باعث ایجاد آرامش می شود لذت ببرید.

بهتر است آبنما را در مکانی قرار دهید که خانواده و دوستان جمع شوند. با استفاده از آبنما می توانید منظره زیبایی را در حیاط یا باغ خود ایجاد کنید و از استفاده از آن لذت ببرید.

عوامل موثر بر هزینه آبنما

 

آبنما را می توان با توجه به ابعاد، طرح، متریال و سایر ویژگی هایی که دارد در قیمت های مختلفی تهیه نمود. برای مثال آبنما هایی که ریموت کنترل دارند قیمتشان بیشتر است و یا آبنماهای بزرگ تر، گران تر از نمونه های کوچک می باشند.



نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *