تهران.البرزو شهرستان ها
09129499307
سنگ کاری آبنما

سنگ کاری باربیکیو( کباب پز سنگی)

سنگ کاری  باربیکیو( کباب پز سنگی)

سنگ کاری  باربیکیو( کباب پز سنگی)

 

کباب پز سنگی نمونه ای از مواردی است که می توان از آن در پاسیو، باغ و حتی بالکن استفاده کرد. این ابزار دارای انواع مختلفی از جمله سنگ، آجر، چوب، زغال سنگ و غیره می باشد.

 

سنگ کاری کباب پز

اگر فردی با باغ یا حیاط خلوت شخصی هستید، از کنار به آن نگاه نکنید و از تمام عناصر آن استفاده کنید. به عنوان مثال، فضای مناسبی برای گذراندن وقت با دوستان و خانواده ایجاد کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، سنگ کاری یک کباب پز آجری می تواند ایده خوبی باشد. در عین حال استفاده از کباب پز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

عوامل زیادی در سنگ کاری این عنصر دخیل هستند، از جمله بودجه و مصالح انتخاب شده.هنگام انتخاب سنگ یا آجر نسوز باید نمونه های مناسب و باکیفیت را در نظر بگیرید، زیرا این مواد در معرض دمای بالا قرار دارند و ساخت آنها باید بتواند خواص خود را حفظ کند.سنگ نمونه خوبی از مصالحی است که می توان برای این منظور استفاده کرد. در متن زیر به بیان ویژگی های گریل سنگی می پردازیم.

کباب پز سنگی

 

سنگ کاری کباب پز سنگی

استفاده از باربیکیو سنگی می تواند نقش مهمی در زیبایی فضای مورد نظر داشته باشد. ساختار این مدل هم مانند بقیه است، تفاوت زیادی ندارد.انتخاب سنگ مناسب در سنگ کاری این عنصر مهم و حائز اهمیت است. سنگ مورد استفاده برای این کار باید توانایی ذخیره گرما را داشته باشد.

سنگ کاری باربیکیو با آجر نسوز مناسب 

از جمله سنگ هایی که می توان برای این کار استفاده کرد آجر نسوز و سنگ مالون همانطور که از نامش پیداست انتخاب بسیار خوبی برای باربیکیو، شومینه و … می باشد.

سنگ کاری کباب پز با اجر نسوز

سنگ کاری کریل سنگی

ااولین نکته ای که در سنگ کاری  کباب پز باید به آن توجه کرد، انتخاب محل مناسب است. اگر این دستگاه را در خارج از منزل مانند باغ یا پاسیو کار می‌کنید، آن را از درختان و پوشش گیاهی دور نگه دارید تا خطرات آتش‌سوزی کاهش یابد.

انواع باربیکیو از اجزای مختلفی ساخته می شود  که مدل سنگی نیز هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. هنگام شروع کار باید یک لایه سنگ را روی زمین پهن کنید و از ملات مناسب برای اتصال آنها استفاده کنید.  برای انتخاب سنگ، آجر نسوز و ملات مناسب بهتر است با استاد کار یا سنگ کار مشورت بگیرید

سنگ کاری کریل سنگی

برای انتخاب سنگ و آجر نسوز باید از نمونه های مرغوب استفاده شود  و کارایی بالا را تضمین می کند. همچنین الگوی مورد نظر باید به راحتی تمیز شود، در برابر رطوبت و آب مقاوم و بادوام و ماندگار باشد.

امروزه می توان آن را برای چندین سال بدون آسیب استفاده کرد. برای زیباتر شدن کباب پز می توانید از آجرهای نسوز در کنار سنگ استفاده کنید و آن را زیباتر کنید.

  باربیکیو

اهمیت این مشکل در مناطقی که آب و هوای مناسبی ندارند بسیار حائز اهمیت است. اما اگر کارتان را به خوبی انجام می دهید، نگران نباشید، جای نگرانی نیست.در نهایت دوغاب اطراف سنگ ها را تمیز کنید تا ظاهر تمیزی به آن ببخشد. قبل از اینکه زمان استفاده از کباب پز فرا برسد، باید چند نکته را در نظر بگیرید.برای این منظور آن را در ملات مورد استفاده برای تثبیت سنگ سفت کنید. به یاد داشته باشید که از قرار دادن آنها روی سنگ ها خودداری کنید.سپس کباب پز آماده استفاده است. بهتر است بعد از هر بار استفاده آن را به خوبی تمیز کنید تا ظاهر زیبای خود را برای مدت طولانی حفظ کند.

 

سنگ کاری کباب پز

سخن پایانی

 

به عقیده بسیاری از افراد، ساخت کباب پز کار افراد متخصص است و به همین خاطر تعداد کمی از افراد تصمیم به ساخت آن می گیرند و به فکر استفاده از یک جایگزین ساده تر برای آن هستند.

شاید این ایده بدی نباشد، اما زمانی که غذا را روی باربیکیو میل کنید، متوجه تفاوت آن با انواع دیگر گریل خواهید شد. پس حتما این مورد را ایجاد کنید و پشیمان نخواهید شد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *