تهران.البرزو شهرستان ها
09129499307
سنگ کاری آبنما

سنگ کاری شومینه ( شومینه سنگی ) چیست؟

سنگ کاری شومینه ( شومینه سنگی ) چیست؟

سنگ کاری شومینه ( شومینه سنگی ) 

 

سنگ کاری شومینه ( شومینه سنگی ) یکی از زیباترین  شومینه هستند که در سبک های کلاسیک، سنتی و حتی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت چنین شومینه هایی از سنگ های مختلفی استفاده می شود که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند

 شومینه سنگی

 سنگ کاری شومینه  لاشه ورقه ای

شومینه سنگی یکی از پارامترهایی است که می توانید برای زیباسازی فضای داخلی منزل خود از آن استفاده کنید. این ابزار دکوری علاوه بر تاثیرگذاری در فصل زمستان، در سایر فصول نیز نقش بسیار موثری در چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

از آنجایی که این نوع محصول در دنیای مدرن امروزی بسیار عظیم است، باید بگویم که می توانید بر اساس دکور مدرن و کلاسیک خود از شومینه مطابق این سبک استفاده کنید. از طرفی شومینه را می توان برای مصارف مختلفی تهیه کرد و از آن استفاده کرد، علاوه بر شومینه دیواری می توان از آن برای تزیین میز تلویزیون خود نیز استفاده کرد.

سنگ کاری شومینه

سنگ کاری شومینه با سنگ مالون و آجر نسوز

 

امروزه شومینه ها رومیزی یا دیواری هستند که هنوز هم محبوب ترین نوع آن است. شومینه ها را می توان در منزل و باغ و ویلا استفاده کرد و می توان از آن به عنوان دیوار جدا کننده و یا به عنوان دیوار تزئینی استفاده کرد.

سنگ هایی مانند سنگ لاشه ورقه ای، سنگ مالون و آجر نسوز، به ویژه به صورت سنگ، بهترین و مرغوب ترین سنگ هایی هستند که برای تزئین شومینه استفاده می شوند.

همچنین سنگ کوهی را می توان در ساخت همه مدل های شومینه به کار برد. اگر سبک نمای داخلی خانه شما حالت سنتی دارد می توانید از سنگ مالون و آجر نسوز برای تزیین شومینه استفاده کنید.

برای خرید و اجرای سنگ های کوهی می توانید به سایت سنگ عظیمی مراجعه کنید. اما اگر هنوز در مورد انتخاب سنگ مورد نظر خود سردرگم هستید، با ما تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *