تهران.البرزو شهرستان ها
09129499307
سنگ کاری آبنما

فروش سنگ لاشه ورقه ای | فروش سنگ مالون

فروش سنگ لاشه ورقه ای در رنگ های مختلف و بدون واسطه می باشد و با مدیریت سنگ کاری عظیمی انجام می شود و در صورت توافق در زمینه قیمت سنگ و مبلغ کرایه طبق برنامه بار ارسال سنگ در سراسر کشور برعهده مشتری می شود. توصیه می شود

خریدار محترم در موقع سفارش و تحویل سنگ دقت لازم را داشته باشد. سنگ ورقه ای یکی از انواع مدل های متنوع سنگ می باشد. سنگ هایی که در صنعت ساختمان سازی بکار می روند می توان به سنگ لاشه و ورقه ای ، سنگ قلوه ، سنگ مالونی کوهی نام برد.

فروش سنگ مالون

سنگ لاشه ای ورقه ای سنگ مالون به صورت تمام شده مناسب برای محوطه سازی زیر پاسیو دیواری رنگ های مختلف قهوه ای تیره مشکی زرد نارنجی سوخته سفید عملکرد فروش و اجرای سنگ لاشه ای ورقه ای در جای دیگر در سرد و گرم با قیمت مناسب کیفیت بالا مقاومت خوب ارائه شده در سراسر کشور اجرای بدنه و نمای ویلا و ساختمان یکی از مراحل مهم و حساس در ساخت و طراحی آن می باشد.

نمای ساختمان های مختلف با یکدیگر متفاوت است. اگر می خواهید از سنگ ورقه قهوه ای برای بدنه و نمای ویلا استفاده کنید با رنگ کرم تا قهوه ای این سنگ مواجه خواهید شد. بنابراین از مخلوطی از سنگ های مختلف برای نمای ویلا و بدنه آن استفاده می شود. به عنوان مثال می توان سنگ ورقه قهوه ای کاشان، سنگ ورقه مشکی مشهد، سنگ سیاه میگون، سنگ مالون و دیگر انواع سنگ را نام برد. هر کدام از این سنگ ها خواص متفاوتی دارند و برای مصارف مختلفی استفاده می شوند.

اگر می خواهید از سنگ ورقه قهوه ای برای بدنه و نمای ویلا استفاده کنید با رنگ کرم تا قهوه ای این سنگ مواجه خواهید شد. بنابراین از مخلوطی از سنگ های مختلف برای نمای ویلا و بدنه آن استفاده می شود. به عنوان مثال می توان سنگ ورقه قهوه ای کاشان، سنگ ورقه مشکی مشهد، سنگ سیاه میگون، سنگ مالون و دیگر انواع سنگ را نام برد. هر کدام از این سنگ ها خواص متفاوتی دارند و برای مصارف مختلفی استفاده می شوند.

خدمات فروش

خدمات فروش انواع سنگ های کوهی و همکاری با سازندگان و پیمانکاران ساختمانی

استخراج سنگ از معادن
خرید و انبار در فروشگاه
ثبت سفارش توسط مشتریان
ارسال به محل اجرای پروژه