تهران.البرزو شهرستان ها
09129499307
سنگ کاری آبنما

سنگ کاری آتشکده با سنگ لاشه ورقه ای

سنگ کاری آتشکده با سنگ لاشه ورقه ای

سنگ کاری آتشکده با سنگ لاشه ورقه ای

سنگ کاری آتشکده با سنگ لاشه ورقه ای انواع آتشکده‌های سنتی و معاصر، و آن‌ها با تأکید بر این عنصر طبیعت در بحث خود در مورد سنگ کوهی ، محوطه‌سازی و فضای سبز، با طراحی و محوطه‌سازی باغ ویلا‌ها  را وارد محیط ملک شما می‌کنند.

سنگ کاری آتشگاه لاشه ورقه ای 

آتشکده سنگی چیست ؟

 

چهار عنصر اصلی طبیعت یعنی آب، آتش، هوا و خاک نقش مهمی برای بشر داشته اند. نیاز به آتش شامل آتش می شود که به خانه نور و گرما می دهد بنابراین جنبه مقدسی دارد و ایراداتی مانند گرما و روشنایی خانه دارد.

آتشکده سنگی

نکاتی برای سنگ کاری آتشکده 

اگر در حیاط خلوت یا باغ شخصی خود یک گودال آتش می‌سازید، باید اندازه و محل آتشکده  را در نظر بگیرید. اگرچه می توانید بنا به سلیقه خود یک آتشکده  بسیار بزرگ در باغ ویلا بسازید، اما معمولاً متوسط ​​یک آتشکده برای یک خانواده قطری در حدود یک متر دارد. قطر یک متر شامل لبه سازه بیرونی آتشکده و کوره اصلی است.

 

 

بهترین ارتفاع برای قرار دادن پاها در کنار آتشکده باغی 24 تا 30 سانتی متر است، اگر گودال آتش کم است، افراد باید خم شوند تا گرما را احساس کنند. اگر در طراحی آتشکده باغی خود نیاز به دیوار نشیمن دارید باید ارتفاع شومینه باغچه را 45 تا 50 سانتی متر در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که اگر ارتفاع شومینه در باغ خیلی زیاد باشد کار مشکل خواهد بود و نه به راحتی پاهای خود را به پهلو استراحت دهید. همچنین، ارتفاعات بالا می تواند منجر به تابش گرمای ناکافی برای زندگی شود.

هنگام ساختن آتشکده، داشتن فضای مناسب در باغ یا حیاط مهم است.فضای کافی در باغ یا حیاط وجود داشته باشد. کارشناسان ساخت آتشکده باغی پیشنهاد می کنند مکان ایجاد فضای تفریحی در اطراف لبه بیرونی گودال آتش در نظر گرفته شود.بنابراین افراد می توانند در صورت گرم شدن بیش از حد صندلی های خود را برگردانند.

با توجه به این نظر و با توجه به قطر 1 متری آتش، برای ساخت یک آتشکده متوسط ​​نیاز به متراژی با حداقل قطر 3.5 متر دارید. البته توجه داشته باشید که محوطه ای به قطر 5 متر ایده آل ترین فضا برای ساخت آتشکده در باغ است.

برای خرید و اجرای سنگ های کوهی می توانید به سایت سنگ عظیمی مراجعه کنید. اما اگر هنوز در مورد انتخاب سنگ مورد نظر خود سردرگم هستید، با ما تماس بگیرید.

 

 

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *